O nás   Plastové karty   Potlač   Doplnky   Dopyt   Referencie   Kontakt   
O nás   
Plastové karty   
Potlač kariet   
                       » OFFSET
                       » TERMOPRINT
                       » PERSONALIZÁCIA
                       » GRAFICKÉ PODKLADY

Doplnky ku kartám   
Dopyt   
Referencie   
Kontakt   
 

 POTLAČ
POTLAČ KARIET

Vzhľadom na rozmanitosť technológií tlače ktoré používame, dokážeme vyhovieť zákazníkom s požiadavkou na veľkú sériovú, ale aj malú kusovú potlač.

  • Technológia potlače offset sa používa pre tlač veľkých množstiev kariet s rovnakým grafickým motívom. Táto technológia je vhodná pre množstvá 2.000 a viac kusov. Offsetom je možné tlačiť plnofarebné motívy (CMYK) alebo presne definované farby podľa farebnej škály Pantone.

  • Technológia potlače termoprint sa používa pre potlač malých množstiev kariet s rovnakým motívom alebo na personalizáciu kariet. Technológiou termoprintu umožňuje tlačiť plnofarebné grafické motívy a texty (CMYK), alebo monochromatický text.

Dostupné monochromatické farby:
    Čierna
    Modrá
    Červená
    Zelená
    Biela (na farebné karty)
    Zlatá 
    Strieborná

Vyhotovenie termoprintu:
- priama potlač karty (potláča sa priamo povrch karty)
- retransferová potlač karty (potláča sa film, ktorý sa teplom neoddeliteľne zalisuje do povrchu karty)

Pomocou týchto technológií sme schopní potlačiť aj karty, ktoré sa už používali, a teda nemajú úplne „čistý“ a hladký povrch.

  • Personalizácia kariet je vlastne potlač kariet premenlivými údajmi a často sa využíva pri vernostných kartách alebo iných kartových aplikáciách. Karty sa často personalizujú menom držiteľa karty, dobou platnosti, číslom karty alebo čiarovým kódom.

  • Grafické podklady musia byť vytvorené v režime CMYK a musia mať rozlíšenie minimálne 300 dpi. Pri grafických podkladoch vytvorených v režime RGB by pri prevedení do „tlačového“ režimu CMYK došlo k značnej zmene farebnosti!

    Grafické podklady je najvhodnejšie dodávať vo formáte pdf, v ktorom všetky farby musia byť uložené v CMYK-u a texty v krivkách.

    Grafické podklady by mali byť spracované aj s presahom, do ktorého by mala byť zaznačená aj budúca tlačová plocha po orezaní.
 © 2007 Edon Services, počet návštev : 16342
vDesign